РНС Вінниччини домігся порушення справи проти міського голови, підозрюваного у злочинах на користь «Гніванського кар’єру»

karer

Вінницький міський суд зобов’язав УСБУ у Вінницькій області порушити кримінальну справу за заявою активіста та міського депутата від РУХУ НОВИХ СИЛ Сергія Сергієнка, відповідно до якої голова Гніванської міської ради вчинив злочини в інтересах ВАТ «Гніванський кар’єр».

Про це йдеться в ухвалі суду, повідомляє прес-служба РУХУ НОВИХ СИЛ.

Сергієнко вважає, що голова Гніванської міської ради вчинив злочини, передбачені статтями 364, 365, 367 КК України (зловживання владою або службовим становищем, перевищення влади або службових повноважень, службова недбалість – ред.) в інтересах ВАТ «Гніванський кар’єр».

«Рік тому ми перемогли на виборах. Отримавши владу та довіру, ми почали діяти. Розпочавши боротьбу проти корупції, ми досягли значних результатів. Перемоги у судах проти Гніванської міської ради, управлінь СБУ та поліції», — розповів Сергієнко.

Він додав, що завдяки РУХУ НОВИХ СИЛ було доведено цілий рік незаконної діяльності найбільшого гранітного кар’єру в Україні, що наніс збитки державі у понад сотні мільйонів гривень.

«Ми відкрили низку кримінальних справ проти міського голови м. Гнівань Володимира Кулешова та керівництва кар’єру. Наступник кроком ми примусимо відповідати цих зухвалих корупціонерів», — заявив Сергієнко.

Нагадаємо, 2 жовтня міського голову Гнівані Вінницької області Володимира Кулешова невідомі облили кров’ю через начебто постачання матеріалів росії для будівництва. Активісти звинувачують його у співпраці з державою-агресором.

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована