Реконструкція міськради Вінниці потягне на 25 мільйонів: мер хоче радитись з городянами

1_nzem65-qujeqg5b7m5_dgq

Роботи з реконструкції фасаду будівлі Вінницької міської ради, що на Майдані Незалежності, може коштувати близько 25 мільйонів гривень. Про це повідомив міський голова Сергій Моргунов під час великого інтервю, яке він дав вінницьким ЗМІ напередодні.

За словами міського голови, наразі міська влада не розглядає реконструкцію цієї будівлі як першочерговий пріоритет, позаяк в місті вистачає споруд зі сфери освіти та медицини, які також потребують реконструкції. Водночас, як вважає Моргунов, міська влада може розглянути можливість реконструкції будівлі ВМР, якщо цього захочуть самі вінничани.

– А давайте спитаємо у Вінничан, я вас попрошу? От що у нас виходить: ми рахували, в реновацію зовнішніх фасадів будівлі міськради потрібно вкласти десь під 25 мільйонів гривень. Це щоб змінити засклення, фасади, зробити якусь інтерактивну ілюмінацію, щоб це було справді сучасно.

І тут же стоїть питання утеплення школи – це 18 мільйонів. Будівництво стадіону – 19 мільйонів. От що вінничани зрозуміють в першу чергу? Чи ми будемо вкладати кошти в реконструкцію освітніх об’єктів чи житлових будинків, чи ми зробимо вінницьку міську раду? – говорить Сергій Моргунов.

– Я розумію, що виглядає воно неприглядно. Особливо гості нашого міста – вони дивляться на це і не розуміють, як це так. Але важливо, як це вінничани це сприймуть. Якщо вони підтримають цю ідею – давайте будемо розглядати. Ми можемо оголосити відкритий конкурс на якісь проектні пропозиції. Але оптимальний проект, щоб по мінімуму зробити – це не менше 25 мільйонів гривень, – підкреслює міський голова.

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована