Радник мера Вінниці опублікував петицію і радить «надати Муніципальній поліції функції інспекторів з паркування»

Петицію радника міського голови Віктора Перлова щодо «наведення ладу» з порушеннями правил паркування, зареєстровану 5 грудня, активно підписують містяни. Вінничанам не байдуже, як і де залишають свої автівки земляки, ігноруючи інтереси громади.

Як зазначає автор, порушення правил паркування набирають у Вінниці масовий характер. В. Перлов вказує, що порушники заважають громадському транспорту, коли залишають авто біля зупинок, та «несуть загрозу для життя і здоров’я громадян», якщо паркуються біля перехресть.

 

«Найбільш кричущими виглядають випадки паркування на пішохідному фонтані площі Костянтина Могилка (03.11.18 р.) і Майдані Героїв Небесної Сотні (05.12.18 р.) — вони сповнені зневагою до пам’яті героїв», — вказує вінничанин.

Оскільки патрульна поліція не має людських ресурсів на «чергування» біля авто порушників, а закон надав право муніципалітетам створювати власні служби інспекторів з паркування, автор петиції пропонує надати такі функції співробітникам КП «Муніципальна поліція», придбати за бюджетні кошти евакуатор, а Ситуаційному центру моніторити порушення правил парковки.

 

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована