Категорії: Життя , Події , Розваги

«Радість» з Вінниці повернулась з Таїланду

content_cstu4391

Народний художній колектив України ансамбль танцю «Радість» Вінницького міського палацу дітей та юнацтва ім. Лялі Ратушної щойно повернувся з Таїланду, де з великим успіхом представив нашу державу та місто Вінницю на престижному фольклорному фестивалі «4 Сурінський міжнародний культурний обмін».

У фестивалі взяли участь колективи з 14 країн з Європи, Азії, Північної та Південної Америки: зокрема з Польщі, Болгарії, Словаччини, Італії, Ізраїлю, Індії, Філіппін, Камбоджі, Таїланду, Коста-Ріки, Мексики та ін. країн. Україну представляла Вінницька «Радість», яка демонструвала свою майстерність в Таїланді вже втретє.

Концерти відбувалися на великій, дуже гарно оформленій сцені в парку відпочинку м. Сурін, а також в школах провінції Сурін. Програма фестивалю була дуже насиченою. Концерти на головній сцені починалися о 19 год. і закінчувалися після 22 год. Зранку концерти у школах, майстер класи з тайського танцю, тайських ігор та прикладного мистецтва.

В усьому світі надзвичайно високо цінується тайський шовк —  цупка тканина із тайським орнаментом. Із цього шовку шиють святковий та повсякденний одяг. На головній сцені відбулося грандіозне шоу демонстрації одягу з тайського шовку.  У шоу взяли участь викладачі та студенти університету, діти, а також по одному учаснику з кожного іноземного колективу. Наш колектив представляла Штраус Олександра, якій пів дня робили зачіску та приміряли костюм. Представники всіх іноземних колективів взяли участь в шоу в своїх національних костюмах.

 

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована