Радикали Віктора Качура влаштували у Немирові криваві розбірки

draka-v-nemirove

Представники виборчого штабу мера Немирова Віктора Качура застосували у якості аргументів кулаки. Битва спалахнула у Немирові під «Троєю». Вони напали на представників іншого кандидата.

Про це повідомив сайт «Новини Вінниці».

Вибори у Немирівській територіальній громаді через тиждень, але ситуація там загострюється мало не щодня. У ніч з 8 та 9 грудня у Немирові загорівся готельний комплекс одного з кандидатів у мери. Він того ж дня звинуватив на дебатах чинного мера у цьому. А після 22 години у Немирові стався ще один інцидент. Біля готельно-ресторанного комплексу «Троя» сталася бійка між двома конкуруючими сторонами.

Побилися працівники штабу та прихильники чинного мера з представниками конкуруючого штабу. Довірена особа мера Віктора Качура, і працівник міськради, Роман Лабунський разом з декількома людьми розшукував представників конкурентів. Він призначив їм «стрілку». Ті не приїхали. Лабунський з людьми Качура розшукували опонентів весь вечір. Зрештою, вони їх знайшли біля немирівської «Трої». Лабунський першим розпочав бійку, але добре отримав у відповідь, бо конкурент радикалів був вищим і сильнішим. Але і конкурентам Качура теж дісталося. Один з них зі струсом мозку потрапив до лікарні.

На фото «радикал» Олександр Коваль який примінив в немирівський лікарні електрошокер і втік

Коли його оглядав лікар, до прийомного покою увірвався ще один прибічник Качура, кандидат у раду громади від радикалів по селу Стрільчинці, Олександр Коваль. Він вийняв електрошокер, і вдарив постраждалого струмом в шию.

В результаті таких «виборчих аргументів» — двоє людей опинилися у лікарні.

На прикладі немирівських виборів видно, що в хід у провінційних політиків йдуть не тільки брудні технології, а й примітивний мордобій. Таке відчуття, що 90-ті повертаються.

Такі тілесні ушкодження отримав постраждалий від немирівських радикалів

ПресПоінт

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована