Проїзд в громадському транспорті – лише з довідками з місця роботи

60ea8557d6ab072323de3327cdc03edf

 

З 29 березня у Вінниці обмежили право користуватися громадським транспортом. Тепер їздити трамваями, тролейбусами, маршрутками і муніципальними автобусами можуть тільки особи, що мають спеціальне посвідчення.

Таку перепустку оформляють для працівників критично важливих підприємств.

  • закладів охорони здоров’я та аптечних мереж;
  • виробничих підприємств, заводів, ринків, великих супермаркетів та торгових мереж, які здійснюють забезпечення населення продуктами харчування;
  • підприємств електро-, газо-, тепло-, водозабезпечення, управляючих компаній житлових будинків та комунальних підприємств, які забезпечують життєдіяльність міста;
  • підприємств зв’язку;
  • підприємств та об’єктів критичної інфраструктури, які мають безперервний промисловий цикл;
  • установ, які надають фінансові та банківські послуги;
  • установ урядування, які надають найважливіші державні послуги;
  • підприємств транспортного забезпечення;
  • персонал, який працює у сфері оборони, правопорядку та цивільного захисту населення.

Вони зможуть їздити у транспорті, якщо матимуть: засоби індивідуального захисту — маска та рукавички; документ, який посвідчує особу; службове посвідчення або спеціальну довідку з місця роботи (спецперепустку), завірену в «Вінницькій транспортній компанії».

На сайті «Вінницький трамвай» повідомили, як оформити спецперепустку:

Установи, організації та підприємства, які відносяться до критичної інфраструктури, повинні зробити наказ по підприємству з переліком осіб, які задіяні до першочергових заходів із забезпечення життєдіяльності міста та пересуваються на громадському транспорті з місця проживання до місця роботи і у зворотному напрямку.

Наступний крок — сформувати витяги з цього наказу по кожному з робітників. — Кадровий відділ або керівник підприємства має їх самі проштампувати.

Привезти витяги наказу по робітниках та копію цього наказу до «Вінницької транспортної компанії», що на Хмельницькому шосе, 29. ( режим роботи: 28.03 з 9.00 до 18.00, робочі дні з 8.00 до 17.00). Там їм також поставлять штамп на ці витяги.

На підставі цього документу, з наявністю засобів захисту та документу, що посвідчує особу, працівники цих підприємств можуть пересуватися містом на громадському транспорті.

Раніше ми писали, що громадський транспорт у Вінниці працюватиме лише для окремих працівників.

У Вінниці прийняли додаткові рішення щодо карантину: медогляд на КПП, громадський транспорт не для всіх і готовність створення «лікарень».