Протестувальники знову перекрили центр Вінниці

perekrili

Мешканці новобудов із Зарванців вимагають, щоб їхні будинки ввели в експлуатацію, бо змушені сидіти без тепла.

Сьогодні, 2 листопада, близько 15:30 протестувальники у Вінниці перекрили вулицю Театральну. Мешканці новобудов житлового кварталу «Барський» с.Зарванців Вінницького району влаштували акцію протесту. За їхніми словами, вже два місяці їхні будинки не вводять в експлуатацію. Як наслідок, у їхніх оселях немає тепла.

— Ми постійно отримуємо відмовки від ДАБІ (Державної архітектурно-будівельної інспекції, — ред.), що вони не хочуть приймати наші будинки в експлуатацію. Бо в нас нібито є помилки в технічній документації. Немає вже сили на це! У нас 90 сімей сидить без тепла! — обурюється один з мешканців.

Зі слів учасників акції, ДАБІ не ввела в експлуатацію корпуси №5 та №6 за адресою с.Зарванці вул. Одеська, 3. Щоб привернути увагу влади до цієї проблеми протестувальники перекрили Театральну у двох місцях. Вони ходили по «зебрі» на перехресті із Соборною та на розі з вулицею Верещагіна. Тим часом приватні автівки пустили вулицею Соборною, а громадський транспорт, який їздить Театральною, опинився в пасці.

Через годину протестувальники розблокували вулицю. Наразі вони чекають представників мерії, яка, на їхню думку, може вплинути на Державну архітектурно-будівельну інспекцію. Якщо чиновники не приїдуть, мешканці новобудов перекриють Театральну вдруге.

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована