Пропонуємо звернутися до забудовника – в міській раді відповіли на петицію вінничанки щодо освітлення вулиці до ЖК «Династія»

петиція

У Вінницькій міській раді відповіли на петицію вінничанки, яка просила зробити вуличне освітлення від трамвайної зупинки «Муніципальний ринок» до ЖК «Династія». За словами авторки петиції, люди ходять додому ввечері у «цілковитій темряві».

В міській раді повідомили, що за нормами будівництва, забудовник при виготовленні проектно-кошторисної документації має при здачі будинку передати побудовані мережі зовнішнього освітлення до комунальної власності міста. Але мережі не побудовані, тому порадили з цим питанням звернутися до забудовника.

«Для влаштування вуличного освітлення необхідно виготовити проектно-кошторисну документацію, побудувати мережу зовнішнього освітлення та змонтувати енергозберігаючі світильники.

Згідно норм будівництва, забудовник при виготовленні проектно-кошторисної документації зобов’язаний при здачі будинку передати побудовані мережі зовнішнього освітлення до комунальної власності міста.

На даний час мережі не побудовані, тому пропоную Вам звернутись до забудовника щодо будівництва мереж зовнішнього освітлення», – йдеться у відповіді на петицію.