Продавчиня на ринку зливала бойовикам інформацію про пересування українських бійців

sud1

У Вінниці винесли вирок прихильниці бойовиків на Донбасі.

На лаві підсудних опинилася інформаторка, яка здавала терористам позиції українських військових, пише Експрес-онлайн з посиланням на Єдиний державний реєстр судових рішень.

Продавчиня ринку «Забава» впродовж вересня-листопада 2016 року цілеспрямовано збирала деталізовані дані щодо місця дислокації, чисельності, маршрутів пересування сил та засобів Збройних Сил та інших військових формувань, які брали участь у проведенні антитерористичної операції. Всю інформацію систематично передавала телефоном куратору в окуповану Горлівку.

На основі цих даних бойовики здійснювали диверсійні атаки та артилерійські обстріли підрозділів українських військовослужбовців.

Органами досудового розслідування дії інформаторки кваліфіковано за ч.1 статті 258-3 КК України, як сприяння діяльності терористичної організації. Їй загрожувало від восьми до 15 років позбавлення волі з конфіскацією майна. Аби пом’якшити покарання, обвинувачена уклала угоду з прокурором про визнання винуватості, щиро покаялася у скоєному і активно сприяла розкриттю злочину.

«Призначити узгоджене сторонами покарання із застосуванням положень ст.69 КК України, у вигляді трьох років 10 десяти місяців позбавлення волі без конфіскації майна», — зазначається в судовому вердикті.

Нагадаємо, у Вінниці винесли вирок двом сепаратистам із Торецька за сприяння бойовикам «ДНР».

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована