Про «недолюстрованих клоунів з вилами та косами», які йдуть в президенти «голими й босими» заспівав вінницький гурт «ТіК»

tik

Новим кліпом у перший день весни потішив своїх шанувальників вінницький гурт «ТіК». Є припущення, що транслюватимуть «Циклони» не лише музичні канали, бо, як визнає сам соліст гурту Віктор Бронюк, це – «передвиборчий екшн». Принаймні, багатьом вінничанам має сподобатися.

За кілька годин тільки на офіційній сторінці «ТіК» у Youtube кліп набрав майже 20 тисяч переглядів. Неважко здогадатися, що левову частку такого охоплення дали штаби кандидатів у президенти… Не виключено, що в партійних офісах переглядали кліп і колективно, наприклад, на ранкових нарадах, шукаючи натяків на себе та своїх опонентів. Але автори одразу попередили: не знайдуть, адже, за словами Віктора Бронюка, всі персонажі – вигадані.

 

«Насуваються «Циклони» та опади у вигляді продуктів життєдіяльності деяких політиків. Тож голосуйте, щоб встановилася добра погода! Циклони – це гротескна форма того, що відбувається у нашій країні напередодні виборів», — наводить слова Бронюка офіційний сайт гурту «ТіК».

За сюжетом, весняні вибори опинились під загрозою зриву, бо дільницю спіткала небачена «зрада» — її затопило… лайном. Роль головного «рятівника демократії» — асенізатора Івана Петровича у кліпі виконав відомий актор Віктор Андрієнко. Його репліки політки вже можуть розбирати на цитати для своїх виступів на ток-шоу та з парламентської трибуни. «Що у вас, як вибори – так лайно спливає?», — чим поганий початок для гарного аналізу ситуації в країні?

Могли б прикрасити будь-який спіч на кандидатських дебатах і слова пісні. Наприклад, про «клоунів недолюстрованих, перефарбованих, з вилами й косами», які «голими й босими йдуть в президенти…», або ж про «новий курс на старій кобилі». «Владімір також нині не тренд, он у москалів вже є такий президент», — констатують автори пісні й застерігають: «Як би не вийшло нам з вами на зло із маленького Вовки велике…».

 

«Якщо ви бодай раз не посміхнетесь протягом нашого відео «Циклони», обіцяю вам повернути долар по вісім. А якщо серйозно, ставтеся до виборів як не до розваги, а як до відповідальної місії. Бо зараз від кожного з нас залежить асенізація політичних процесів у нашій країні та добра погода!», — вважає Віктор Бронюк.

Добре, що про курс долара артист пожартував, бо хтозна, чи посміхаються, переглядаючи кліп, ті, хто, самі того не бажаючи, «надихнув» «ТіК» на його створення…

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована