Призовники не поспішають у військомати

voenkom

Вінницьких військових віднедавна непокоїть досить низька явка чоловіків призовного віку на медкомісію за повістками із військоматів.

— Не сказав би, що Вінниччина аж надто погано виконує планове завдання. Є області, де й до 20-30% не дотягують. Але певні складнощі є й у нас, — каже комісар Вінницького обласного військового комісаріату Олег Вінницький. — У Вінницькій області не з’явилися за повістками на медичні комісії до 14 тис. призовників, це майже 60%.

Лідирує серед «ухилянтів» Вінниця, бо там найбільше на обліку юнаків призовного віку. В обласному центрі на повістки не відреагували близько 3,5 тисячі юнаків.

— Списки тих, хто проігнорував повістку, передані правоохоронцям для вжиття заходів. Доведеться таким чином доводити громадянам, що вони повинні виконувати свій обов’язок по захисту Батьківщини, — говорить комісар і нагадує, що строковиків призивають виключно для навчання, бойових завдань вони не виконуватимуть.

За його словами, восени до армії має піти служити 782 вінничанини віком від 20 до 27 років.

— У Збройні сили будемо призивати 463 чоловіка. До Нацгвардії — 269, до Державної служби транспорту — 50 чоловіків, — інформував комісар.
За його словами, цього осіннього призову вінничан не призиватимуть до Державної прикордонної служби України, хоча навесні прикордонні війська поповнили понад 200 вінничан. Таке рішення ухвалило командування.
Нагадаємо, що призовні комісії починають працювати із 3 жовтня, а відправка призовників до військових частин триватиме по 30 листопада.

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована