Привітай місто: до Дня міста Вінниці запущено кілька онлайн челенджів

chelendzh-2-foto
До Дня народження міста у Вінниці запускають ряд онлайн-челенджів один із них – «Рідна Вінниця». Щоб долучитись до нього потрібно обрати улюблену локацію у місті, фотографуватись та завантажити фото у мережу Facebook з хештегом #РіднаВінниця.
Як зазначають у департаменті культури міської ради, цей челендж для тих, хто всім серцем закоханий у Вінницю, хто саме тут знаходить свій «дзен», заряджається та відпочиває, творить та надихається. Адже Вінниця – найкомфортніше місто в Україні, у ньому стільки мальовничих, рідних серцю куточків.
Ще одна ініціатива — «Дарую Вінниці». До цього челенджа можуть долучитись усі, хто бажає привітати Вінницю та вінничан, зі святом.
Для цього потрібно придумати подарунки у вигляді листівки, відеозвернення, пісні, танцю, а можливо й доброї справи на користь місту та розмістити свої привітання іменинниці у мережі Facebook з хештегом #ДаруюВінниці!
Організатор челенджу,  департамент культури міської ради, зазначає, що  вітаються будь-які креативні, прогресивні та творчі ідеї, все, що може у День міста наповнити інтернет-простір святковою атмосферою.