Прикордонники Вінниччини затримали нелегала, який намагався уникнути обсервації

9e214eb328ee75e965ebc4af3f5d2efa_preview_w440_h290

7 грудня на кордоні з Молдовою прикордонники Вінниччини затримали чоловіка, який намагався без документів та в обхід контрольних пунктів потрапити на територію сусідньої країни. Чоловік регулярно чинив подібні порушення і, як він повідомив прикордонникам, хотів потрапили до родичів у Молдові, але не хотів відбувати обсервацію.

Про це інформують на фейсбук-сторінці Могилів-Подільського прикордонного загону.

Як йдеться в повідомленні, вчора надвечір до відділу прикордонної служби «Болган» надійшла інформація, що у бік кордону рухається невідома особа.

«Вже за кілька хвилин у напрямку можливого порушення державного рубежу було направлено прикордонний наряд. Неподалік лінії кордону правоохоронці виявили та затримали чоловіка без документів. Як згодом з’ясувалось – це громадянин України, який вже неодноразово затримувався та притягувався до адміністративної відповідальності за спробу порушення державного кордону», – повідомляється в дописі прикордонного загону.

Як зазначають на сторінці загону, свої настирливі дії порушник пояснює бажанням відвідати родичів, що проживають у Молдові, та небажанням проходити обов’язкову обсервацію, яка діє на території сусідньої держави.

Правоохоронці склали адміністративний протокол, a справу скерували до суду.