Працівниця вінницького підприємства, яке відшиває засоби захисту, захворіла на COVID-19

unnamed-1

На вінницькому підприємстві «Володарка», якому від Вінницької міської ради надійшло замовлення на пошиття захисних костюмів, виявили факт захворювання на COVID-19. Захворіла одна з працівниць швейної фабрики. Після перевірки контактних осіб підтвердили сім випадків хвороби. На фабриці провели дезінфекцію, вона працює в штатному режимі.

Про це повідомив 24 квітня мер Вінниці Сергій Моргунов під час свого брифінгу.

«На жаль, на «Володарці» в однієї з працівниць було виявлено коронавірус. І там обласний лабораторний центр провів ПЛР-тестування всім контактним і потенційно контактним особам. Було проведено більше 200 тестів. І, на жаль, було виявлено 7 підтверджених випадків після двох тестів. На фабриці була проведена дезінфекція. На сьогоднішній день підприємство працює в штатному режимі, що було дозволено санепідемстанцією. Ми постійно на зв’язку з керівництвом фабрики і постійно моніторимо ситуацію, щоби оперативно реагувати», — повідомив вінницький міський голова.


Нагадаємо, на початку квітня до ПрАТ «Володарка» та до швейної фабрики «Поділля» Вінницька міськрада дала замовлення на пошиття 17 300 костюмів. Згодом вирішили збільшити замовлення, аби створити двомісячний резерв захисного одягу для медперсоналу лікарень міста. Загалом, заплановано було пошиття 50 000 одиниць одягу.