Понад сотню разів вінницька мобільна бригада з протидії домашньому насильству виїздила на виклики

created by dji camera
У червні для мобільної бригади соціально-психологічної допомоги постраждалим від домашнього насильства придбали автомобіль. Це дозволило оперативніше реагувати на повідомлення про вчинення домашнього насильства та здійснювати невідкладні виїзди до місця перебування постраждалих осіб, а у разі необхідності – доставляти постраждалих осіб, у тому числі з дітьми, до тимчасового притулку або закладу охорони здоров’я.  Загалом з початку року  мобільна бригада здійснила більше ста виїздів.
Мобільна бригада соціально-психологічної допомоги людям, які постраждали від домашнього насильства або насильства за ознакою статі, розпочала діяти у Вінниці з першого липня минулого року. Вона функціонує при Вінницькому міському центрі соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді (ВМЦ ССС ДМ).
«Це – спеціалізована служба підтримки людей, які зазнали домашнього насильства і потребують допомоги фахівців. Основними її завданнями є надання соціально-психологічної допомоги постраждалим, зокрема, шляхом кризового та екстреного втручання. Інколи наших спеціалістів викликають небайдужі люди, які чують або бачать сварку чи бійку в сім’ї. Звертаються і люди, які стали жертвами домашнього  насилля», – розповіла директор Вінницького міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Наталія Добровольська.
До складу мобільної бригади входять психолог, фахівець із соціальної роботи та юрист. Вони надають соціальні послуги шляхом проведення фахової консультації по телефону, з виїздом до місця проживання або перебування постраждалих осіб чи у приміщенні Вінницького міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.
Виїзд мобільної бригади здійснюється за попередньо складеним графіком, а також позапланово – у разі отримання повідомлення про виявлення факту вчинення домашнього насильства та потребу у наданні постраждалій особі термінової допомоги.
Послуги мобільної бригади безкоштовні.
Контакти: м. Вінниця, вул. Соборна, 50
т. (0432)67-04-60,   093-900-15-60,   098-900-15-60,  15-60