Понад сотня активістів вийшла на Антинаркотичний рейд у Вінниці. 

narkostop

Близько сотні людей сьогодні, 23 лютого, зібралися біля скульптури Атланта на проспекті Космонавтів, аби вдруге здійснити рейд із замальовування написів з рекламою продажу наркотиків в інтернеті, яких вже тисячі у Вінниці.

Цього разу до ініціативи “Зупинимо наркотичний терор у Вінниці” приєдналися не лише мешканці Вишеньки, але й кілька громадських організацій. Зокрема цього разу тут вдалося помітити активістів “Національного корпусу” та “Автоєвросили”, традиційно на рейд вийшли представники Міжнародної антинаркотичної асоціації, поліцейські, а також учасники гурту Gloria. Після спільного фото, активісти розібрали понад сотню балонів з фарбою та, розділившись на групи, рушили в двори, де зосереджується реклама наркотиків на стінах.

Попри очікування багатьох скептиків, написи, замальовані активістами раніше, наркодилери так і не відновили. Тобто ефект від рейду можна було помітити досить чітко, а відтак активісти просунулися ще далі: до вулиці Андрія Первозванного та проспекту Юності.

Як розповіла Vежі одна з ініціаторок кампанії Христина Коваленко, кожен активіст протягом півтори години встиг замалювати близько двадцяти таких написів, які в цьому районі трапляються вже рідше, ніж під час минулого рейду. На фото нижче – музиканти з “Глорії” Володимир Рожковський та Юлія Лєбєдєва, які сьогодні змінили музичні інструменти на балончики з фарбою.

Христина Коваленко розповідає, що крім замальовування реклами наркотиків, активісти ініціативи також продовжують роботу в Мережі: вони знаходять telegram-канали, через які злочинці реалізують наркотики і скаржаться на них в адміністрацію онлайн-сервісу. Таким чином вдалося заблокувати вже багато подібних каналів.

Окрім того активісти закликають вінничан приєднуватися до них та шукають районних координаторів ініціативи: людей, які зможуть організувати процес в інших районах міста. Зі свого боку організатори акції обіцяють таким координаторам усю організаційну підтримку. Аби приєднатися до кампанії, достатньо зв’язатися з організаторами через їхню фейсбук-сторінку.

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована