Понад 9 тисяч вінничан отримали муніципальну доплату у липні

5f15638b9d249

У Вінниці розробили антикризову програму підтримки громади, за якою соціально-незахищеним вінничанам з липня по грудень виплачуватимуть муніципальну доплату. Так, за 20 днів поточного місяця допомогу перерахували 9359 мешканцям. В середньому, розмір муніципальної доплати в липні склав 356 гривень.

Про це у Фейсбук повідомив міський голова Сергій Моргунов.

«Як я анонсував, вінничани почали отримувати перші муніципальні доплати. За липень допомогу перерахували 9359 мешканцям нашої громади. На банківських рахунках кошти вже є у 7 377 осіб. До кінця місяця матимуть її і 1982 вінничан, які отримують пенсії та інші види державної допомоги через Укрпошту. Про виплату муніципальних доплат за рахунок бюджету міста людей інформують через СМС.

В середньому розмір муніципальної доплати у цьому місяці склав 356 гривень. Тим, хто ще дооформлює документи, виплатимемо допомогу у серпні – одразу за 2 місяці.

У кризу найголовніше підтримати людей. І саме соціальний блок нашої муніципальної антикризової програми «Вінничани важливі» спрямований на те, щоб потурбуватися про найбільш незахищених. Такі виплати передбачені до кінця року», – пише мер.

Таку доплату будуть отримувати 14 тисяч вінничан. Вона буде призначена малозабезпеченим вінничанам, які мають мінімальну пенсію або державну допомогу в розмірі менше 2000 грн. Для вінничан, які виховують дітей з інвалідністю до 18 років (підгрупи «А») доплата складе 500 грн.