Понад 1200 тон суміші дорожники висипали на дороги Вінниччини

5ffef14fca1d0

Проїзд автомобільними дорогами державного значення забезпечено в повному обсязі. Наразі, покриття мокре. Впродовж минулої доби використано понад 1200 тон піщано-соляної суміші на обробку доріг. Також водіїв попередили, що на Вінниччині очікується погіршення погодних умов.

Про це повідомляє Служба автомобільних доріг у Вінницькій області.

«За прогнозами синоптиків протягом доби 13 січня в області очікуються невеликі опади у вигляді снігу. Температура повітря коливається від 1 до 4 градусів морозу. 14-15 січня очікується різке похолодання, зниження температури повітря до -12 градусів за Цельсієм, а також помірний сніг.

Проїзд автомобільними дорогами державного значення забезпечено в повному обсязі. Наразі, покриття мокре. Впродовж минулої доби використано понад 1200 тон піщано-соляної суміші на обробку доріг.

Шановні водії, неухильно дотримуйтесь правил дорожнього руху, не маневруйте на дорозі. Надавайте перевагу в русі дорожній техніці», — зазначено в повідомленні.

Нагадаємо, синоптики попереджали про зниження температури повітря та опади у вигляді снігу на території Вінницької області після 13 січня