Поліція Вінниччини презентувала проект «Кадетський корпус»

6019548008d43

Керівник поліції Вінниччини Іван Іщенко презентував молодіжний проєкт «Кадедський корпус поліції». Головна мета ініціативи – підготовка юнаків та дівчат, які бажають навчатися у вищих навчальних закладах МВС та в майбутньому працювати в поліції. Цього дня 15 юнаків та дівчат вже подали необхідні документи, а їхня підготовка розпочнеться за два тижні.

Про це інформують у відділі комунікації Національної поліції Вінницької області.

В поліції зазначають, що проєкт орієнтований на учнів випускних класів або коледжів, які мають бажання здобути в подальшому освіту у вузах МВС.

Як розповів начальник ГУНП Іван Іщенко, кадети поліції отримають фахові знання та фізичну підготовку на базі навчального центру поліції, де є новітня техніка, оснащення та сучасні спортивні зали. До підготовки молоді залучатимуть інструкторів, психологів та науково-педагогічний склад державних закладів вищої освіти МВС.

«Цей проєкт стане гарним стартом і підтримкою молодим людям, які в майбутньому приєднаються до великої команди Національної поліції. «Кадетський корпус» – це перший крок до реалізації їх мрії і ознайомлення з важливою і відповідальною професією», – зазначає Іван Іщенко.

Після презентації проєкту перший меморандум про співпрацю підписали з Одеським державним університетом внутрішніх справ.

Начальник ГУНП у Вінницькій області Іван Іщенко та проректор Одеського державного університету внутрішніх справ Олександр Поліщук поставили підписи під угодою.

За словами очільника поліції, в найближчому майбутньому до реалізації проєкту долучаться і інші заклади вищої освіти МВС. В межах Меморандуму запланували проведення різноманітних заходів з метою консультування старшокласників, надання допомоги в підготовці до тестових завдань ЗНО. В рамках цих заходів кандидатів на навчання у виші системи МВС знайомитимуть з особливостями перевірки рівня фізичної підготовки, умовами та порядком виконання контрольних вправ, а також надання практичної допомоги кадетам, що потребують підвищення фізичних якостей.

Проректор Одеського вишу Олександр Поліщук зауважив, що університет всіляко підтримуватиме таку ініціативу, адже навчання і виховання дітей є вагомою складовою правоохоронної діяльності.

«Ми надаватимемо допомогу науково-педагогічними працівниками, щоб всі випускники «Кадетського корпусу» успішно вступали до нашого закладу», – каже Олександр Поліщук.

В свою чергу, заступник начальника ГУНП, керівник поліції превенції Ігор Волокітенко зазначив, що цей проєкт є соціальним, а навчання кадетів здійснюватиметься безкоштовно за рахунок підтримки Вінницької обласної та міської влади. Бажаючі навчатися в кадетському корпусі будуть забезпечені одностроєм та усім необхідним для підготовки.

Сьогодні перші 15 хлопців та дівчат вже подали документи для навчання в «Кадетському корпусі». Вже за два тижні вони одягнуть однострої кадетів та розпочнуть підготовку.

Після презентації проєкту представникам Одеського університету внутрішніх справ продемонстрували наявну матеріально-технічну базу для підготовки кадетів.