Поліція Вінниччини навідалась у домівки хворих на коронавірус

605dc71e77e68

Поліцейські відвідали хворих за місцем їх проживання, аби пересвідчитись чи дотримуються громадяни, які наразі хворіють на Covid – 19 самоізоляції. Правоохоронці телефонували хворим і, щоб переконатись, що люди дійсно знаходяться вдома, просили підійти до вікна.

Про це повідомляє відділ комунікації поліції.

Як розповів керівник Управління превентивної діяльності ГУНП у Вінницькій області Віктор Ковальчук, на сьогодні на території Вінницької області близько 27000 осіб перебувають на самоізоляції у зв’язку з перебігом хвороби у легкій формі. Минулої доби працівники поліції перевірили близько 1400 хворих.

У поліції розповідають, що більшість мешканців області проявляють соціальну свідомість та не порушують режим самоізоляції. Разом з тим від початку карантину працівниками поліції на порушників складено 83 адміністративних протоколи відповідно до ст. 44-3 КУпАП (порушення правил щодо карантину людей, санітарно-гігієнічних, санітарно протиепідемічних правил і норм). За таке правопорушення передбачено покарання у вигляді штрафу від однієї до двох тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Поліція просить громадян, які володіють інформацією щодо порушення умов самоізоляції особами, що хворіють на Covid – 19, повідомляти за телефоном 102.