Поліція у Вінниці затримала активістів, які мали пікетували Епіцентр за російські товари. Палити магазин Герег вони не планували

522

На вулиці Батозькій у Вінниці вранці 3 лютого правоохоронці затримали чотирьох молодих людей, які планували влаштувати пікет ТЦ «Епіцентр-К» через продаж російських товарів. Активістів ГО «Едельвейс» доставлено до Київського відділення поліції.

Зазначимо, «Едельвейс» разом з іншими патріотичними громадськими організаціями напередодні повідомив про намір влаштувати акцію перед торговим центром, аби звернути увагу на те, що в «Епіцентрі» під час війни з РФ торгують російською продукцію та агітувати до бойкоту закладу. Також в активістів були й інші претензії до мережі.

Перед початком акції чотирьох молодих вінничан затримали.

Як повідомив очільник «Едельвейсу» Роман Костишин, наразі усім «інкримінують» порушення за статтею 185 УК України (крадіжка). Він переконує, що ніхто не планував підпал закладу та будь-які протиправні дії.

Наразі видання не отримало коментар від поліції.

Нагадаємо, вчора, 2 лютого, у Первомайську Миколаївської області виникла пожежа ТЦ «Епіцентр-К». Правоохоронці встановили, що 37-річний чоловік прийшов до торговельного центру з ножем та сокирою. У відділі лако-фарбових товарів почав розливати займисті рідини. Один із охоронців центру намагався його затримати, на що у відповідь чоловік вдарив його сокирою та, підпаливши приміщення, кинувся тікати.

Інші охоронці разом із співробітниками поліції охорони наздогнали та затримали зловмисника у дворах, де ще один із працівників отримав удар сокирою. На місце події охоронці викликали поліцейських.

Злочинець затриманий. Слідчими розпочато кримінальні провадження за ч. 2 ст. 194 «Умисне знищення або пошкодження майна» та ст. 15 п. 1 ч. 2 ст. 115 «Замах на вбивство» КК України.

Відео пожежі в Первомайську Миколаївської області

https://www.youtube.com/watch?v=_lRh6nO_lVY&feature=emb_logo&ab_channel=People%27sReview