Поліцейські Вінниччини скинулися і купили хату родині, якій не було де жити

hata

Правоохоронці власними силами придбали та відремонтували будинок.

Через складні обставини Тетяна Коїнко була змушена тікати з іншої області та повертатися в рідне село Кудіївці Жмеринського району Вінницької області. Жінка з двома дітьми оселитися в старому напівзруйнованому помешканні, непридатному для життя. Родичка Тетяни вирішила звернутися за допомогою до поліції. Вона написала листа на ім’я начальника обласного управління поліції Юрія Педоса і попросила якось зарадити ситуації.

Як повідомляє прес-служба Вінницької єпархії, колектив вінницької поліції вирішив підтримати жінку і її дітей. На добровільно зібрані кошти вони купили родині будинок в цьому ж селі. Потім правоохоронці власними силами відремонтували помешкання та придбали найнеобхідніші в побуті речі, перетворивши хату на затишну оселю.

Нещодавно нове житло освятив отець Сергій, настоятель храму святого великомученика Дмитра Солунського, розташованого на території Головного управління Національної поліції у Вінницькій області. Після освячення керівник вінницької поліції Юрій Педос передав Тетяні Коїнко сертифікат на новий будинок.

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована