«Політ над гніздом зозулі»: у вінницькому театрі відновлять покази відомої вистави

imgonline-com-ua-resize-oibgycn662ekzw4

У Вінниці глядачі зможуть переглянути виставу «Політ над гніздом зозулі» за романом відомого письменника Кена Кізі.

Раніше покази вистави припинили через хворобу одного з акторів.

Про це ідеться на сайті театру. Над створенням психологічної вистави працювали у березні 2010 року, під керівництвом львівського режисера, заслуженого діяча мистецтв України Вадима Сікорського до Дня театру. Вистава поставлена за однойменним романом американського письменника Кена Кізі.

– Вистава, яка змушує замислюватися над собою, суспільством та життям в цілому, – йдеться в повідомленні. – На сцені — маленька модель зовнішнього світу, в якому усі пацієнти не живуть, а просто існують. Проте одного дня з’являється Макмерфі й налагоджене життя лікарняного колективу та пацієнтів йде шкереберть. Відтак глядачі спостерігають два конфлікти: з одного боку одвічний, конфлікт людини і суспільства, з іншого – зображення хиткої та нестабільної сутності людського “я” і шляхи її подолання. Саме розвиток конфлікту у конфлікті впродовж усієї вистави змушує глядача ставити запитання й шукати на них відповіді: “Психлікарня – модель сучасного суспільства у мініатюрі? А , може, наше суспільство – велика психлікарня?”

Як розповіла керівниця літературно-драматургічної частини театру Світлана Грицишина, перша вистава відбудеться 3 лютого. За її словами, виставу не показували на сцені театру спочатку через хворобу одного з акторів, а потім через тривалий карантин. Натомість кілька разів “Політ” показували онлайн.

– Тема вистави відповідає сьогоднішньому дню. Актори репетирували виставу з підйомом, ми відчули, що вона на часі, – каже Світлана.

Придбати квиток на виставу можна за ЦИМ посиланням, квиток коштує від 80 до 150 гривень. Початок вистави – 3 лютого о 18:30.

Окрім цього, 6 лютого в театрі відбудеться прем’єрний показ вистави “Красуня та Чудовисько”. Також прем’єрні покази заплановані на 13 та 20 лютого, вартість квитків – від 50 до 100 гривень, їх можна придбати ТУТ.