Категорії: Головна , Життя , Події

Поліклініка дитячої обласної лікарні Вінниці змінила графік роботи

16748725e92cadb36bd764f460793b75_preview_w440_h290

В зв’язку з введенням на території України карантинних заходів, на період з 12 березня до 3 квітня з метою запобігання поширення коронавірусу COVID-19, змінено порядок роботи консультативної поліклініки КНП «Вінницька обласна дитяча клінічна лікарня Вінницької обласної Ради». Вінничанам порадили звертатись за плановими консультаціями до лікарів в он-лайн. Відділення екстреної медичної допомоги та травмпункт працюють цілодобово!

Заходи ввели, аби вінничани і їх діти могли уникнути захворювання, яке є непередбачуваним.

Про це зазначено в повідомленні на сторінці лікарні.

ОБМЕЖЕНО консультативний прийом та госпіталізацію пацієнтів з плановою патологією, у період з 12 березня по 3 квітня.

Пацієнтів, які записані на консультативний прийом попередньо (через сайт), просять утриматися від планових консультацій, у період з 12 березня по 3 квітня.

У лікарні створено КОНСУЛЬТАЦІЙНИЙ ОН-ЛАЙН ЦЕНТР з проблемних питань здоров’я дитини: Скайп -консультування (vin_odkl1980), пн..-пт., 9:00-16:00.

Фейсбук-сторінка (КНП «Вінницька обласна дитяча клінічна лікарня Вінницької обласної Ради), пн..-пт., 9:00-16:00

Гаряча телефонна лінія: тел. (0432) 43-80-01, пн..-пт., 9:00-16:00

Відділення екстреної медичної допомоги та травмпункт працюють цілодобово!

Головний лікар попросив з розумінням поставитись до обмежувальних заходів і пояснив, що ініціатива лікарні введена аби врятувати життя вінничан і їх дітей, адже інфекція непередбачувана.

«У групі «Вінницькі матусі» колективне обурення, що наша лікарня запропонувала обмежувальні заходи по консультаціях пацієнтів з плановими проблемами, які не потребують невідкладної допомоги. Ми змінили порядок роботи, намагаємось зменшити ризики розповсюдження інфекцій, персонал лікарні працює у режимі підвищеного контролю. Лікарі і медсестри розуміють, що ризик захворіти для них і їхніх сімей надто великий, але вони продовжують консультувати і лікувати пацієнтів. Ми намагались дати шанс Вашим дітям і Вам уникнути захворювання, яке непередбачуване — собі ми такого шансу дозволити не можемо. Шкода, що не всі змогли зрозуміти, що ми намагаємось вберегти Ваші родини. Ми подумали про це першими хоч і отримали негатив у серця. Попереджений, це вже захищений!!! Надіюсь, що ініціатива нашого закладу вбереже життя Ваших дітей», — зазначено в дописі головного лікаря Василя Паненка на сторінці «Фейсбук».

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована