Поки без нових об’єктів: у Вінниці призупиняють нові ремонти прибудинкових територій

imgonline-com-ua-resize-8wsbiburifm

У Вінниці тривають роботи з ремонту прибудинкових територій, які почали облаштовувати ще до запровадження карантинних заходів.

Водночас, як повідомляє Вінницька міська рада, у зв’язку з тим, що очікується значне скорочення надходжень до бюджету, подальші плани з ремонту дворів багатоповерхівок будуть коригуватися. Також поки не розпочинатимуть роботи на нових об’єктах.

Повідомляється, що днями завершився ремонт прибудинкових територіях за адресами по вулиці С.Зулінського, 23 та 25. Цього року відновлення покриття розпочалось відразу, як тільки дозволили погодні умови.

Роботи тривають за адресами по вулиці Шепеля, 9, 15, 17, 19-а. Ремонт тут розпочався ще до того, як були запровадженні карантинні заходи.

Втім, оскільки очікується значне скорочення надходжень до бюджету, подальші плани з ремонту дворів багатоповерхівок Департамент житлового господарства буде коригувати.

“Ремонт у дворах багатоквартирних будинків у Вінниці здійснюється уже кілька років поспіль. Роботи здійснювалися в різних районах міста. Біля будинків ремонтували асфальтне покриття та тротуари, відновлювали відмостки, розширювали проїжджі частини” – йдеться у повідомленні міськради.

Роман Фурман, директор департаменту житлового господарства міської ради, підкреслив, що ремонт фінансувався з міського бюджету. Проте надалі ремонт нових об’єктів відбуватиметься на умовах співфінансування.

– Якщо люди хочуть далі зробити якісь елементи благоустрою – нові лавочки, встановити урни, облаштувати квітники, парковки та інше – то вже за програмою співфінансування: 70% – міський бюджет, 30% – кошти мешканців, – каже Фурман. – Наразі ми працюємо на тих об’єктах, які розпочали до впровадження карантинних заходів. Оскільки бюджет міста зазнає значних втрат, ми не будемо поки що розпочинати роботи на нових об’єктах.

Він також зазначає, що формування плану робіт відбувається з врахуванням стану асфальтобетонного покриття у дворах, а також обов’язково – стану зовнішніх інженерних мереж.

Нагадаємо, раніше міський голова Вінниці Сергій Моргунов повідомив, що втрати міського бюджету від епідемії коронавірусу та карантинних заходів, а також у зв’язку з можливими змінами до державного бюджету, можуть сягнути 370 мільйонів гривень у 2020 році.