Подробиці жахливого вбивства біля вінницького вокзалу

ubili

За лічені години 2 липня вінницькі правоохоронці затримали підозрюваного у вбивстві чоловіка, тіло якого знайшли мешканці 14-поверхівки біля залізничного вокзалу. На відміну від більшості сюжетів з детективних серіалів причиною трагедії стали суперечка випадкових знайомих, які разом пили горілку.

Раніше NaПарижі писав про розкриття злочину, що стався у будинку на вулиці Привокзальній та побутовий характер конфлікту між чоловіками, тіло одного з яких було знайдено на сходовій клітині. Наразі слідчі поділилися деталями.

Як з’ясувалося, 25-річний гість Вінниці, житель Мелітопольського району Запорізької області, на Центральному ринку познайомився з місцевими жителями – подружжям і їхнім приятелем. Збіглися інтереси. Молодий чоловік є наркозалежним та любителем оковитої, вінничани – теж.

Спочатку «квартет» зігрівався на базарі, а потім жінка запросила усіх до них додому. Ймовірно, що пили вони багато. Хазяї не витримали та пішли спати. Гості залишилися наодинці. Як нині стверджує підозрюваний, між ним та 56-річним вінничанином виникла суперечка. Той начебто кілька разів вдарив «опонента». Гість Вінниці навіть сліди від побиття демонструє. Але через образу, він відповів, а потім непритомного «кривдника» виніс з квартири на 13 поверсі, «завантажив» у ліфт та спустив донизу.

У відділі комунікацій пояснюють, що закривавлене тіло чоловіка було знайдено на 4 поверсі. О 10.20 про «знахідку» повідомили до поліції. Слідчо-оперативна група по слідам крові швидко знайшла місце, де сколювався злочин.

Що цікаво, підозрюваний вже навіть не може згадати причину конфлікту з чаркувальником. Запевняє, що оборонявся… А виніс з квартири чоловіка він, щоб той не заважав «відпочивати».

Слідчим упрaвлінням поліції відкрито кримінaльне провaдження зa ч. 1 ст. 115 КК Укрaїни (умисне вбивство). Зaтримaному зaгрожує ув’язнення строком до 15 років.

Як запевняють місцеві мешканці, це четверте вбивство у будинку за останні 10-12 років. Про перший під’їзд, де саме стався злочин, люди не найкращої думки. Мешканці кажуть, що п’яні розборки там трапляються часто. Колись у будинку під опорний пункт відвели приміщення. Але поліція ним не користується. Нерухомість віддано в оренду. Мешканці вважають, щоб коли б поруч були правоохоронці, то криміногенна ситуація покращилася би.

Нагадаємо, у минулому місяці на подвір’ї цього будинку невідомі побили правозахисника Валерія Душка. Він відмовився писати заяву до поліції через те, що не розслідувано попередній злочин щодо нього.

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована