Поблизу парку Дружби народів оновлюють велопішохідну доріжку. ВІДЕО

vyapvapv

У Вінниці поблизу парку Дружби народів ремонтують велопішохідну доріжку. Наразі роботи тривають на ділянці від проспекту Космонавтів до вулиці 600-річчя.

Майже місяць робітники реконструювали доріжку вздовж парку. Її також розширили на півметра, тому тепер велосипедистам та пішоходам буде зручніше пересуватися.

Старий асфальт пошкодили підрядники, які прокладали кабельну лінію для “Вінницяобленерго”.

– Спочатку ми виявили порушення правил благоустрою. Були пошкоджені ділянки зелених зон, дерев – це все буде відновлено, – розповів директор департаменту комунального господарства та благоустрою Володимир Ніценко. – Тротуар можна було б частково відновити, але ми прийняли таке рішення, щоб спільно зробити повністю якісний тротуар.

xavpkipvai-jpg-pagespeed-ic-n8xo0gdp-v

x77575-jpg-pagespeed-ic-zyk86rhef6

Наразі ділянку від проспекту Юності до проспекту Космонавтів повністю оновили, встановили бордюри. Далі роботи відбуватимуться вздовж парку на ділянці від проспекту Космонавтів до вулиці 600-річчя. Підрядник запевняє, що роботи виконують якісно й асфальт більше не тріскатиметься.

xiavaivaiv-jpg-pagespeed-ic-oebmpft9hm

Наразі на другій ділянці ще тривають підготовчі роботи, однак вже незабаром укладуть новий асфальт. Після цього планують відновити зелені зони та нанесуть розмітку для велосипедистів та пішоходів на оновлених доріжках.

xviavpmva-jpg-pagespeed-ic-o3kl82huml

 

До речі, по вулиці Андрія Первозванного планують створити місця для паркування. Як VежА писала раніше, розглядають можливість створення 150 місць для паркування, а також впорядкування зупинок громадського транспорту.

За словами Володимира Ніценка, наразі розробляють передпроектні пропозиції влаштування парковки як у парку Дружби народів (еко-парковка), так і вздовж дороги по вулиці Первозванного.