По вулиці Порика відремонтують дорогу, зроблять парковку на 60 місць та велосипедну доріжку

porika

У липні почалися роботи по реконструкції вулиці Порика на ділянці від 600-річчя до проспекту Юності. Тут буде облаштовано велосипедну доріжку, парковку на майже 60 місць. Робітники заасфальтують майже 8 тисяч м2  проїжджої частини та півтори тисячі м2 тротуару. 

У Вінниці тривають роботи по асфальтуванню доріг, тротуарів, створенню паркувальних майданчиків.  Два тижні тому розпочався капітальний ремонт дорожнього покриття по вулиці Ватутіна від зупинки «вул. Лугова» до вул. Чехова. А з 6 липня стартували роботи по вулиці Порика.

 

«По проїжджій частині вулиці Порика, на ділянці від 600-річчя до проспекту Юності, буде покладено 7805 м2 нового асфальту. А також 1469 м2 тротуару. У рамках реконструкції ремонтники зроблять парковку на 60 місць, якою в тому числі зможуть користуватися батьки, які привозять дітей до школи . Також тут з’явиться велодоріжка площею 1077 м2 та шириною два метри», – каже в.о. директора департаменту комунального господарства та благоустрою міської ради Володимир Ніценко.

Під час реконструкції на тротуарах будуть зроблені пандуси, щоб тут могли пересуватися люди на інвалідних візках та мами з колясками. У рамках розширення вулиці Порика було знесено старі аварійні тополі, які викликали алергію в людей. До речі, з проханням зрізати ці дерева місцеві мешканці вже зверталися неодноразово. Також по вулиці Порика буде  відновлено зелені зони, а саме, зроблено газон на близько 100 м2

Наразі по вулиці Порика тривають підготовчі роботи для подальшого асфальтування та монтажу бордюрів.

 

vmr.gov.ua

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована