Півсотні штрафів вже виписано на порушників карантину у Вінниці

snimok-ekrana-2021-01-11-v-17-45-34

За кожен з перших днів локдауна у Вінниці документували по 9-11 порушень. Мобільні групи поліцейських у дві зміни проводять рейди. Половина зі штрафів виписують по дзвінку на гарячу лінію «102», коли громадяни інформують про порушення.

“Конфліктних ситуацій немає. Якщо є конфліктні ситуації, викликається відповідні служби реагування. Які допомагають їх вирішити. Безпосередньо на місці. А так, просто складаються адміністративні протоколи”, — зауважує Владислав Грицишин з Вінницького районного управління поліції.

Як стверджують поліцейські, штрафів могло бути набагато більше.

“Якщо люди реагують адекватно, ми не складаємо ніяких ні протоколів, ні постанов. Ми проводимо профілактичну роботу. Все йде мирним шляхом. У Вінниці 80% підприємців поставили з розумінням до цієї ситуації та вимог Кабміну. Але більшість адміністративних протоколів були складені по розважальним закладам. Там проводили бенкети”, — каже Василь Стаховський, виконувач обов’язки заступника начальника Вінницького районного управління поліції.

Під час спільного рейду порушень не зафіксували. Підозри викликав один з магазинів, де відпускали товар. Як виявилося, це був пункт видачі замовлень в режимі онлайн.

“У мене доставка! Безпосередньо тут видача відбувається”, — зауважує жінка.

Молодий чоловік, який його видає підкреслює, що після новорічно-різдвяних свят працюють перший день.

Ринки Вінниці на замку. Як і більша частина магазинів.