Півсотні малят наввипередки повзали у Вінниці

gonki

Близько п’ятдесяти маленьких дітей, гарний погожий день та великі перегони у Вінниці – так відбувся забіг у повзунках.

Сьогодні у рамках Vinnytsia Food Fest в Центральному парку, поряд з Літнім театром, відбувався вже традиційний для нашого міста забіг у повзунках. Це змагання найменших вінничан та вінничанок, що було організоване Відділом у справах молоді та туризму міськради та Центром підліткових клубів за місцем проживання.

Вік учасників від восьми місяців до одного року та двох місяців. В другій половині дня, близько 16-ої години там зібрались десятки людей. Хтось привів своїх дітей, щоб взяти участь в забігу, хтось просто прийшов повболівати.

Правила змагань досить прості: зареєстрованих учасників ставили на стартову позицію й готували до перегонів. Їхнє завдання – якомога швидше доповзти до фінішу. Позаяк маленькі діти зазвичай не надто зацікавлені в якихось там змаганнях, батьки мотивували їх як могли.

Для того щоб заманити дітей повзти до фінішу їхні батьки використовували все, що під руку траплялось: ключі, телефони, іграшки, гаманці, їхніх старших братиків та сестричок. З найбільш незвичних речей цього року було помічено велосипедний насос, камеру GoPro та солодощі.

Навіть після таких зусиль, докладених батьками, деякі дітки не надто розуміли чого від них хочуть і повзти відмовлялися. Натомість вони починали танцювати або ж відволікались на щось інше. Довкола зібрались десятки людей, які підбадьорювали маленьких спортсменів, лунала гучна російськомовна музика та постійні коментарі від ведучого.

Та все ж, маленькі спортсмени, які відчули дух змагань, таки знайшлися. Окремі з них упевнено ставали на мати та швидко долали дистанцію. Так швидко, що виникало відчуття, ніби вони до того довго готувалися.

Загалом у змаганнях брали участь 17 хлопчиків та близько 25 дівчаток. Точніші цифри важко назвати, тому що нові охочі позмагатись з’являлись постійно.

– Сьогодні вперше за всю історію забігу в повзунках у нас є одразу два хлопчики, які зайняли третє місце. Це Макар Нечипоренко, а також Артем Олексієнко, – оголосив у мікрофон Дмитро Мира, один із організаторів змагань.

Друге місце здобув Роман Оголь, а переможцем серед хлопчиків став Іван Стягайло.

Серед дівчаток Єва Кравчук посіла третє місце, Анна Бабич – друге, а переможницею стала Софія Серканюк.

Всі бронзові, срібні та золоті призери отримали в подарунок підгузки, морозиво та славу переможців. Решта з учасників були нагороджені за участь сертифікатами на годину перебування у ігровому кафе “Дастоша” та морозивом.

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована