Питання будівництва Палацу спорту у Вінниці винесли на громадське обговорення

sport

Міська рада оголосила про початок громадського обговорення щодо можливості нового будівництва багатофункціонального Палацу спорту для ігрових видів спорту вул. Ватутіна, 18 Б.

Розташується він в районі парку «Інтеграл» на Тяжилові. Арена-трансформер буде розрахована на 2500 сидячих місць. Вінниця зможе приймати змагання з 6 ігрових видів спорту — баскетболу, волейболу, гандболу, футзалу тощо. Також спорткомплекс можна буде використовувати для проведення концертів.

Поруч з ареною буде облаштовано декілька відкритих спортивних та дитячих майданчиків. А також необхідна інфраструктура, зокрема, паркувальна зона на 186 місць.

Раніше ми повідомляли, що в наступному році у Вінниці почнуть будівництво багатофункціонального Палацу спорту на вулиці Чеховa. Орієнтовнaвaртість – 90 мільйонів гривень. Суму розділять порівно між бюджетaмимістa, облaстітaдержaвним бюджетом.

З матеріалами по громадському обговоренню та додатковою інформацією можна ознайомитися в департаменті правової політики та якості Вінницької міської ради за адресою: м. Вінниця, вул. Соборна, 59, каб. 710, тел. 59-51-59, 59-51-55. Пропозиції та зауваження з даного питання просимо надсилати до департаменту правової політики та якості Вінницької міської ради за вказаною вище адресою.

Відповідальні особи щодо розгляду пропозицій – працівники відділу просторового розвитку департаменту архітектури та містобудвання Вінницької міської ради.

Громадське обговорення триватиме протягом 1 місяця з моменту опублікування даного оголошення.

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована