Після гри з українською збірною у Вінниці розшукують двох пакистанських хокеїстів

horeyi

В рамках підготовки до виступів у Світовій хокейній лізі чоловіча збірна України провела 21 липня контрольний поєдинок з провідним клубом з Дубая (ОАЕ). Ввечері після гри, що відбулася на стадіоні Центрального парку у Вінниці, в команді з Еміратів недорахувалися двох хокеїстів, які є громадянами Пакістану. Можна припустити, що спортсмени вирішили шукати кращої долі в Європі, тому «залишилися» в Україні, щоб згодом перетнути західний кордон.

Спаринги з арабським клубом анонсувалися заздалегідь. Хокей на траві є дуже популярним у Пакістані, тому більшість гравців команди з ОАЕ складають саме уродженці цієї держави. Як відомо, 20 липня хокеїсти прибули до України, поселилися у хостелі в центрі Вінниці, а наступного дня грали.

Як повідомляють у відділі комунікацій ГУНП у Вінницькій області, після гри 21 липня двоє громадян Пакістану, які працюють і живуть нині в Об’єднаних Арабських Еміратах, залишили кімнату в період з 17.30 до 18.30. Більше їх не бачили.

Поліція об’явила іноземців у розшук. Мова йде про 30-річного Аслама Саджада та 34-річного Арфана Мохаммада. Свідки, тобто інші спортсмени, навіть не можуть вказати, у що були одягнені одноклубники, коли залишали хостел на вул. Соборній.

Можна лише припустити, що обидва чоловіки вирішили не повертатися до Аравійського півострова через особисті причини. Випадки, коли Україну вихідці з Азії чи Африки використовують як транзитну «зупинку» до Європи, не є поодинокими. Тому не можна відкидати те, що спортсмени намагатимуться через нелегальні канали переткнути західний кордон, щоб потрапити до країн ЄС.

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована