Підприємець з Вінниччини має повернути державі самовільно зайняті 28 гектарів землі

8a850ad61614f16b93917d9b8f5171d0_preview_w440_h290

Державі повернуто 28 гектарів самовільно зайнятої землі вартістю 3,4 млн гривень на території Тростянецької територіальної громади.

Про це повідомляє пресслужба Вінницької обласної прокуратури.

Господарським судом Вінницької області задоволено позов прокуратури в інтересах держави в особі Головного управління Держгеокадастру у Вінницькій області про повернення самовільно зайнятої земельної ділянки у власність держави.

Установлено, що на території Тростянецької територіальної громади земельна ділянка сільськогосподарського призначення площею 28 га вартістю 3,4 млн гривень використовувалася підприємством для вирощування сільськогосподарських культур. Водночас підприємець не мав відповідного рішення органу виконавчої влади чи місцевого самоврядування про передачу земельної ділянки у власність або надання у користування (оренду) та здійснював діяльність за відсутності вчиненого правочину щодо такої ділянки.

Суд своїм рішенням зобов’язав приватне сільськогосподарське підприємство звільнити та повернути самовільно зайняту земельну ділянку у власність держави.