Підлітки на Вінниччині граються у «Щит і меч»

igra

Це – Всеукраїнський військoво-спортивний вишкіл для патріотичної молоді.

У с.Порогах Ямпільського району 19 липня розпочав роботу Всеукраїнський військoво-спортивний вишкіл «Щит і меч». Понад сотня дітей оселилися в наметах на базі навчально-тренувального центру військово-патріотичного клубу «ФОРПОСТ».

Учасників табору привітав голова Вінницької ОДА Валерій Коровій. Він зауважив, що такі заходи поширюють серед молоді ідеї національного патріотизму.

– Долати перешкоди, незважаючи ні на що, бути сильним фізично та духовно, любити і вірити в щасливе майбутнє нашої держави. Це найголовніші цінності в сучасному світі – в світі, де поважають лише сильного, і насамперед, сильного духом. І саме так ми маємо виховувати підростаюче покоління, якщо хочемо побудувати сильну в економічному та військовому сенсах державу, – сказав Коровій.

На вишкіл приїхали діти віком від 8 до 17 років з Вінницької, Дніпропетровської, Полтавської, Київської, Хмельницької, Житомирської областей. Вони отримають навики тактичної, інженерної, медичної підготовки, військової топографії та кульової стрільби. Крім того матимуть розважальну програму.

Всеукраїнський військoво-спортивний вишкіл «Щит і меч» на теренах Вінниччини проводиться втретє.

igra1

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована