Під Вінницькою облрадою варитимуть шоколад на керогазі

akciya

Попереджувальну акцію громадянського протесту проведуть під стінами Вінницької облради громадські діячі завтра о 10 годині ранку. Саме в цей час там засідатимуть депутати, керівництво області та УМВС.

Обіцяють мирний пікет з рядом вимог щодо останніх «убивчих» ініціатив НКРЕКП. Основні з них: скасування рішення про встановлення абонплати на газ, негайна відставка голови Нацкомісії з питань регулювання у сфері енергетики та комунальних послуг Дмитра Вовка. Також встановлені тарифи на побутовий газ та електроенергію мають бути перевірені шляхом експертизи і вартість їх має бути знижена за рахунок націоналізації держпідприємств та енергетичних компаній, що належать олігархам.

 

— Серед стратегічних вимог — ліквідація монополії у сфері газопостачання та повне усунення з газового ринку проросійського олігархічного капіталу, — повідомив депутат облради Володимир Барцьось, який також підтримує акцію.

Такі вимоги висуває громадсько-політичне об’єднання «Український дім», яке і є ініціатором акції.

— Це буде попереджувальний пікет, ми вимагатимемо прийняття відповідного звернення обласною радою на позачерговій сесії, це треба зробити до 10 квітня, коли НКРЕ планує засідання, присвяченого абонплаті, — говорить співорганізатор акції Петро Гандурський.

 

Анонсують активісти і цікавий перформанс: під стіни обласної ради обіцяють принести керогаз, на якому варитимуть шоколад.

– Хочемо показати, що скоро весь народ буде змушений перейти з газу на старий допотопний гас — варитимемо їсти на керогазах з цими тарифами, — говорить активіст Роман Яковлев.

На виконання вимог владі дадуть два тижні.

– Якщо ж за цей час нічого не зрушить з місця, то будуть акції набагато масштабніші і вже в Києві, до них прєднаються люди з інших регіонів, – сказав співорганізатор пікету Володимир Воловодюк. – І тоді вимоги будуть уже глобальнішими — відставка керівництва держави.

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована