Під Вінницею роблять «лакшері» мило з віслючого молока

sir

За кордоном вартість шматочка такого мила може сягати кількох сотень євро

У Вінницькій області, у навчально-методичному центрі, який створено на базі Заболотненського вищого професійного училища № 31 ім. Д. К. Заболотного, налагодили виробництво мила з віслючого молока. Про це повідомляє Depo.Вінниця з посиланням на Аgrotimes.

 

За словами директора училища Василя Романцова, щоб виготовити 100-грамовий шматочок мила, треба випарувати 9-10 л молока. Молоко отримують на на єдиній в Україні віслючій фермі, яка теж діє на базі училища.

Віслюче молоко завдяки високій бактерицидності має лікувальний ефект. Тому мило призначено не для вмивання, а лікування: намиливши ним обличчя, можна позбутися плям чи веснянок, зволожити та пом’якшити шкіру.

Сьогодні мило з віслючого молока, вироблене на Вінниччині, продається за кордоном під грецьким брендом.

 

Василь Романцов має надію, що коли на фермі буде повноцінне молочне стадо віслюків й роботу налагодять на повну потужність, не доведеться маскуватися під чужими логотипами.

«Для повноцінного виробництва сиру та мила з віслючого молока ми вже маємо все необхідне: технологію, досвід, обладнання, холодильники, лабораторію», – зазначив він.

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована