Під Вінницею алабай провалився у кар’єрі. Ще один пес від ранку його охороняє. Фото

imgonline-com-ua-resize-cuyifqorxvr

Зранку 8 жовтня працівники гранітного кар’єру ТОВ «Демидівський граніт» помітили на своїй території двох алабаїв. Одна з собак впала у кар’єр та не може вибратися. Другий пес не відходить з місця.

«З самого ранку ведемо пошук їх господарів. Це два пса породи алабай. Один з них сидить над чашею кар’єра та охороняє іншого, який, мабуть, впав з обриву та затримався на одному з уступів глибоченної ями. Ті хто спостерігав за псами, кажуть, що той що провалився намагався вибратись. Але йому це не вдається. Пес має значну вагу, йде дощ та розвиває ґрунт. На жаль, існує загроза його падіння з великої висоти в глибоченну яму кар’єру. А це приблизно 15-20 метрів. Інший пес не залишає його в біді. Нікого не підпускає до місця, де це відбувається», — розповідає Юрій Мельник, староста сіл Демидівка та Могилівка у Гніваньській міській громаді.

Мельник також зауважує, що вплинути на ситуацію може тільки власник пса.

«Дуже просимо його відгукнутися. В процес порятунку пса намагались залучити рятувальну службу Гнівані. Працівники відреагували на наше звернення, однак дістати пса не можуть, оскільки інший пес не допускає нікого до місця події. Зараз туди направляються працівники муніципального притулку з Вінниці, які мають намір тимчасово усипити пса, шо знаходиться над чашею кар’єру. Аби мати можливість дістати пса, який знаходиться у небезпеці. Ще раз просимо господаря псів відгукнутись», — зауважив Мельник.

Доповнено: 

«Пса, який потрапив у біду та ледь не загинув — врятовано. Знайшлись власники — представники охорони хімскладів, що розташовані неподалік зупинки електричок «Демидівка». Дякую усім небайжужим людям, які долучились до їх порятунку. Без хвилювання не можна дивитись на це фото. Той пес, що не залишив свого друга у біді, не відходить від нього ні на крок. Виявляється загроза для життя була не для друга, а для подруги… Ось така вона відданість та любов братів наших менших», — зауважив Юрій Мельник.

Відданість пса, який не покинув свою «подругу», просто вражає. Після того, як собаку витягли, алабай не відходив від неї ні на крок. Тварини вже на території, яку охороняють.

imgonline-com-ua-resize-y2bedwwgnlzuhqd