Під час уроку на вінницького школяра впало дерево

derevo

У ЗОШ № 12 у Вінниці дерево, що росло біля шкільного подвір’я, впало на семикласника, повідомляє Vlasno.info. Дитину доправили до Вінницької обласної дитячої лікарні.

За словами завідуючого травмпунктом закладу Віталія Ціхоцького, у хлопчика травми середнього ступеню тяжкості. За попереднім діагнозом, в нього перелом ключиці і плеча.

 

— Дитина перебуває на лікуванні у стаціонарі, — повідомив Віталій Ціхоцький. — Наразі проходить всі необхідні обстеження. Жодних прогнозів лікарі поки що не дають.

Очевидці події кажуть, дерево росло на кутку шкільного паркану. Фактично, між двома школами. Впало воно раптово. На той час вже не було таких поривів вітру, як вночі. Зазначають, рослину ніби викорчували разом із корінням. Коли воно рухнуло, не було чути тріску.

— Це сталося на спортивному майданчику, — каже директорка школи Олена Вітюк. — Дерево впало, коли діти шикувались наприкінці уроку фізкультури.

 

Олена Григорівна розповідає, на місце події одразу викликали всі служби. Перший на порятунок кинувся вчитель фізкультури.

Чому впало дерево, у школі збагнути не можуть. Перед Великоднем тут білили дерева. Жодної підозри щодо аварійності рослини не виникало.

— Щороку восени і навесні ми складаємо акти обстеження дерев, що ростуть по периметру шкільного подвір’я, — каже директорка школи. — Останню ревізію проводили цієї осені. Жодного аварійного дерева на території школи не було.

Директор школи зауважує: що сталось, з’ясують правоохоронці. Наразі триває розслідування.

На території школи №13, що розташована поряд, рік тому вирізали 19 велетенських аварійних тополь. У адміністрації закладу зазначають: побоювалися, що старі дерева можуть не витримати сильних поривів вітру. Замість тополь тут висадили кримські сосни, туї, декоративні ялинки. Їх крони витримуватимуть сильні пориви вітру і, разом з тим, очищатимуть повітря.

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована