Під час новорічних свят у Вінниці на Ліверпулі працюватиме особлива пошта

novi-rik

«Вінницька новорічна пошта» відкриється 20 грудня і працюватиме до 13 січня

Під час новорічних заходів у Вінниці буде нова локація – площа Ліверпуль, яку реконструювали в цьому році. Тут встановлять будиночок, в якому працюватиме «Вінницька новорічна пошта». Про це повідомляє Depo.Вінниця з посиланням на прес-службу Вінницької міської ради.

 

Це буде новинка цьогорічних зимових заходів. Вона відкриється 20 грудня і працюватиме до 13 січня. Протягом цього часу вінничани та гості міста зможуть відправити з «пошти» новорічну листівку із привітаннями своїм рідним, близьким і друзям.

У суботу та неділю «Новорічна пошта» прийматиме листівки з 16:00 до 19:00. У середу, четвер та п’ятницю – з 18.00 до 20.00. Цей проект реалізовується спільно з Укрпоштою.

У «Вінницьку новорічну пошту» зможе прийти кожна дитина і написати листи святому Миколаю, Діду Морозу, Санта-Клаусу, своїм рідним. Кожній дитині по одній марці та одній листівці роздаватимуть безкоштовно. У вихідні на площі Ліверпуль проходитимуть концерти вуличних музикантів, відбуватимуться інтерактиви з дітьми, майстер-класи, працюватимуть аніматори.

 

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована