Петиція про зменшення ставки земельного податку у Вінниці за кілька днів набрала потрібну кількість підписів

podatok

Міська рада має розглянути звернення і оприлюднити відповідь

За кілька днів у Вінниці набрала достатню кількість голосів петиція про перегляд рішення міськради №1231 щодо ставки земельного податку для населення, передає Depo.Вінниця.

Рішенням Вінницької міської ради від 27 червня 2018 року № 1231 внесено зміни до рішення міської ради від 23 січня 2015 року № 1984 «Про встановлення місцевих податків і зборів та затвердження Порядків їх справляння» (зі змінами) з врахуванням вимог постанови Кабінету Міністрів України від 24 травня 2017 року № 483 «Про затвердження форм типових рішень про встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку та податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки». Так, відповідно до рішення Вінницької міської ради від № 1231 з 01 січня 2019 р. ставка земельного податку для земель житлового фонду (для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) для фізичних осіб та для Для будівництва і обслуговування багатоквартирного житлового будинку) становить 0,3 % від нормативно грошової оцінки землі. До 1 січня 2019 року ставка земельного податку для земель за цільовим призначенням для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) становила всього 0,03 % від нормативно грошової оцінки землі. Таким чином ставка земельного податку в 2019 році в порівнянні з попередніми роками збільшилася в 10 разів, йдеться в петиції.

Авторка петиції Наталія Макарова від імені інших вінничан просить переглянути рішення міської ради від 27 червня 2018 року № 1231 і зменшити ставки земельного податку для земель за цільовим призначенням для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) для фізичних осіб і для будівництва і обслуговування багатоквартирного житлового будинку.

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована