Перший мільйон. Голова Вінницької ОДА Коровій нагадав аграріям про традиції

zerno

Вінницькі аграрії намолотили перший мільйон тонн зерна. За сталою традицію голова Вінницької ОДА Валерій Коровій привітав з цим сільгоспвиробників.

В аграрній сфері є свої традиції та свята. Люди відносно забобоні. Мабуть з цим пов’язана традиція вітати із досягненням певних проміжних результатів. Тоді все складеться…

Підтримуючи цю традицію, В. Коровій щиро привітав з намолотом 1-го мільйона тонн зерна!

«Непростим погоднім умовам ви вміло протиставили високу професійність, багаторічнийдосвід та інноваційні підходи. Продовжуючи славні хліборобські традиції краю, впроваджуючи сучасні технології у поєднанні із залученням інвестицій у сільськогосподарську галузь, ви забезпечили потужний розвиток сфери АПК. І сьогодні аграрний бізнес є локомотивом економічного зростання регіону.

Ми пишаємось досягненнями хліборобів Вінниччини! Ваша успішна діяльність є запорукою розвитку подільського села, зростання добробуту наших людей. Адже це підґрунтя для наповнення місцевих бюджетів, виплати заробітних плат, втілення в життя нових соціальних проектів.

Тож від імені всієї громади Вінницького регіону прийміть сердечну подяку за нелегкі трудові будні, відданість хліборобській справі і той внесок, який ви здійснюєте у розвиток краю!

Щиро бажаю вам доброго здоров’я, наснаги та нових здобутків! Нехай щедра подільська нива дарує багаті врожаї, а докладені зусилля множаться людською вдячністю й добром!», — вказується у зверненні голови облдержадміністрації.

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована