Перший день можливості у Вінниці проїхати за разовим квитком. Як працює система

606578d875982_original_w859_h569

«Я не місцевий», «Не маю картки вінничанина» або «Мій телефон не підтримує QR-код». Ці популярні фрази у громадському транспорті від сьогодні на контролерів не діють. З 1 квітня у терміналах Вінниці мешканці прилеглих територій або гості міста можуть придбати разові паперові квитки. Як діє нововведення дізнавались журналісти Вінниця.info.

Придбати разовий квиток можна лише за готівку у терміналах самообслуговування, якими обладнані магазини міста. У продажу доступно два види квитків: на електротранспорт (тролейбус, трамвай) та на автотранспорт (муніципальний автобус).

Вартість паперового квитка дорівнює вартості електронного. Але термінал бере комісію оператора. Тому замість 4 гривень доведеться заплатити 5. Купуючи квиток у терміналі, головне його роздрукувати. Адже на паперовий квиток містить унікальний код транзакції та штрих-код, що слугує зчитуванням під час перевірки службою контролю. Діє разовий паперовий квиток впродовж 60 хв з моменту придбання. Тому купувати його варто поблизу зупинки. Дізнатись адреси розташування терміналів можна за посиланням.

Більшість вінничан про дане нововведення дізнались від журналістів. Кажуть, як діють паперові квитки ще не тестували, проте ініціативу підтримують.

«Чесно, почула про це вперше. Користуюсь при розрахунку банківською карткою, тому оцінювати нововведення важко. Гадаю, попит буде, тому що часто гості з інших міст не розуміють нашої системи. Іди, купуйкартку, поповнюй, а тоді куди її? Тепер має стати зручніше», — діляться думками опитані.

606578537fa06

«Однозначно підтримую, спробую на днях і сама прокататись, аби перевірити, як це діє. В принципі звикли до системи поповнення картки через термінали, тому і з друкуванням квитків проблем не має виникнути», — розповідають опитані вінничани.

60657861df508

«Цікава ініціатива, подивимось, що з цього вийде. Ми до розрахунку картками звикали довго, а тепер додались і паперові квитки», — розповідають опитані вінничани.

606578b34df97_original_w859_h569

Алгоритм придбання паперового разового квитка:

1. На дисплеї термінала оберіть розділ «Квитки, подорожі»;

2. Виберіть із переліку іконку «Вінницька транспортна компанія»;

3. Оберіть вид транспорту, який вам потрібний, натиснувши на дисплей та перейдіть до наступного кроку;

4. Введіть кількість необхідних паперових квитків;

5 Внесіть кошти та натисніть кнопку «Сплатити»;

6. Після оплати роздрукуйте квитанцію та квиток.