Перші результати реконструкції проспекту Космонавтів. Вже є кольорова плитка

kosmonavtov

У понеділок, 22 серпня, журналіст 20minut.ua пройшовся по другій черзі проспекту Космонавтів (від Порика до Келецької), щоб побачити що вже зробили будівельники за півтора місяці.

Роботи по всій протяжності другої черги проспекту Космонавтів виконують працівники багатопрофільного приватного підприємства “Сфера”, яке є генеральним підрядником реконструкції проспекту. Їм допомогають працівники з інших бригад.

Будівельники потроху вкладають плитку. Як казали працівники із “Сфери”, плитка буде “у сім кольорів”. За стилем покриття тротуарів буде таким самим, як і на пішохідних доріжках першої черги Космонавтів (від літака до Порика — авт.).

Втім, ремонтні роботи не є перепоною для людей, що живуть навколо проспекту. Містяни ходять по відсіву, піску та землі, щоб перейти проспект та вийти на протилежний бік дороги.

Працівники з “Шляхобуду” оновили асфальт та розширили дорогу, як і на першій черзі проспекту у минулому році. Але тут ще створять “кишені” для паркування по всій протяжності другої черги проспекту Космонавтів.

Частково заасфальтували і нову велодоріжку. Новенький асфальт вже є на декілька метрах доріжки.

Потроху роблять “каркаси” нових алейок, що будуть “відростати” в бік від основної пішохідної дороги. Тут незабаром з’являться лавочки та та дитячі майданчики.

У кінці другої черги проспекту, біля Келецької працюють робітники, які влаштовують новий фонтан. Він буде влаштований, як “сухий” фонтан — без видимої чаші для збору води (вона буде влаштована під плиткою). За проектом, фонтан нагадує Сонячну систему із фігурою людини в повний зріст у центрі, що тримає сонце.

Нагадаємо, другу чергу проспекту Космонавтів (від Порика до Келецької) почали реконструювати цього року.У проекту передбачено оновлення тротуарної дорожки, розширення проїжджої частини, паркінг на 60 місць, велодоріжки та багато іншого. На все це витратять близько 26 мільйонів гривень, де 21,5 мільйон взяли з Державного фонду регіонального розвитку. Перший заступник мера Вінниці Ігор Корольчук пообіцяв, що оновлювати другу чергу проспекту закінчать до кінця 2016 року.

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована