Перша роботизована ферма запрацює на Вінниччині

img_6722-min-2-1024x768

У Чечельницькому районі завершують будівництво роботизованої ферми Villa Milk. Господарство розраховано на 140 голів великої рогатої худоби. Впровадження сучасних технологій замінить працю людини на виробництві. За словами керівництва підприємства, це перша повністю автоматизована ферма на пострадянському просторі.

Ферма оснащена роботами-доярами. Вони націлені на забезпечення більш персоналізованого підходу до молочної ферми.

Технологія обладнана програмою контролю, новим інтерфейсом користувача з віддаленим доступом до інформації. Система фіксує величезну кількість даних за кожне доїння, від кожної корови, обробляє їх, аналізує і передає у вигляді простих візуальних звітів.

Сучасна технологія роботизованої ферми забезпечує рівномірне, швидке та точне підключення та природній процес доїння.

“Вибір роботизованого доїння для молочної ферми був зроблений з багатьох причин. По перше, це висока якість молока, по-друге, зведення до мінімуму людського фактору. Ми зможемо досягти більшого і менше залежати від примх ринку праці в майбутньому. А головне – якнайкраще піклуватися про добробут тварин, забезпечивши безпеку і якість молочних продуктів”, — розповідає директор підприємства Михайло Федчишен.

На повну потужність роботизована ферма запрацює вже навесні 2020 року. Наразі завершуються будівельні роботи і триває встановлення надсучасного обладнання.

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована