Перепрофільовані під COVID лікарні Вінниччини отримали гуманітарну допомогу

5f041e1c46e69

Заступник голови ОДА Наталя Заболотна передала гуманітарну допомогу трьом медичним закладам Вінниччини. Загалом, вантаж вартістю понад півтора мільйона гривень, який отримали в області, рівномірно розподілять серед 10 закладів області: 9 лікарень першої хвилі боротьби з COVID-19 та КНП екстреної медичної допомоги та медицини катастроф.

Про це повідомляють на сайті Вінницької облдержадміністрації.

«Сьогодні Вінницька область вшосте отримує гуманітарну допомогу, організовану Офісом Президента України. Менше місяця тому ми вже отримували таку допомогу, і лікарі відзначають, що вона дійсно потрібна і доречна. Вантаж вартістю понад півтора мільйона гривень, який Вінниччина отримує сьогодні, буде рівномірно розподілений серед 10 закладів області: 9 лікарень 1-ї хвилі боротьби з COVID- 19 та КНП екстреної медичної допомоги та медицини катастроф. Вантаж містить у собі багато різних ЗІЗ: медичні маски, бахіли, медичні рукавички, захисні костюми, ізоляційні халати, окуляри та захисні щитки для обличчя, засоби дезінфекції для рук та обробки поверхонь, хірургічні халати, респіратори. Це те, що наразі є найнеобхіднішим і найбільше використовується в роботі. Але навіть багаторазові окуляри і захисні щитки з часом втрачають свою функціональність, тому і їх запаси необхідно увесь час поповнювати ,тож ця допомога є дійсно важливою», – коментує Наталя Заболотна.

Частина гуманітарного вантажу сьогодні ж була доставлена у медичні заклади, відтак, допомогу отримали: Вінницька центральна районна клінічна лікарня, Вінницька міська клінічна лікарня №1 і КНП екстреної медичної допомоги та медицини катастроф.