Паркан навколо Центрального парку таки збудують

park

Депутати Вінницької міськради на черговій сесії 30 вересня розглянули звернення громадської організації «Автомайдан Вінниччини» про внесення змін та доповнень до Програми економічного і соціального розвитку Вінниці на 2016 рік. Фактично громадська ініціатива полягала у вимозі відмінити рішення виконкому щодо проекту будівництва огорожі навколо Центрального парку обласного центру. За словами директора департаменту економіки та інвестицій Віталія Погосяна, цю ініціативу попередньо розглянули на депутатських комісіях міськради, але жодна з них звернення «Автомайдану» не підтримала.

Та сама ситуація спостерігалася й під час голосування. Більшістю голосів депутати відхилили ініціативу активістів, із 47 присутніх депутатів проти огорожі голосувало лише 12.

 

— Встановлення огорожі — позитивне рішення для міста, — висловила думку більшості депутатка Людмила Вакалюк («Батьківщина»).

Вона наголосила на необхідності покращити безпеку та естетичний вигляд цього місця. Хоча й додала, що сподівається, однією огорожею справа не обмежиться.

— Сподіваємось, що парку приділятиметься увага й у подальшому — реконструюватимуться атракціони, відновлюватимуться місця відпочинку, посилиться патрулювання поліції, ремонтуватиметься асфальтне покриття, — сказала депутат.

 

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована