Пам’ятник російському політику запропонували встановити у Вінниці

nemcov

Пам’ятник вбитому Борису Немцову, як «борцю на територіальні інтереси України», хочуть встановити у Вінниці.

З відповідною петицією звернулися до міської влади Вінниці. У ній зазначається, що «Борис Нємцов захищав територіальні інтереси України та активно боровся проти режиму Путіна, за що його вбили».

При цьому автор петиції переконаний, що пам’ятник слід встановити саме у Вінниці. Поки що петицію підписало лише 4 осіб, з необхідних 350, щоб її розглянули.

Нагадаємо, російського опозиціонера Бориса Нємцова вбили пізно ввечері 27 лютого 2015 року в центрі Москви на Великому Москворецькому мосту. Слідство вважає колишнього офіцера чеченського батальйону «Північ» Заура Дадаєва безпосереднім виконавцем вбивства. Його засудили до 20 років колонії строгого режиму. Анзора Губашева, який забрав вбивцю з місця злочину, засудили до 19 років, а його брата Шадіда – до 16 років. Темірлана Ескерханова, який стежив за Нємцовим, суд засудив до 14 років позбавлення волі. Хамзат Баха, який допомагав у підготовці злочину, отримав 11 років. Відбувати покарання засуджені будуть в колонії суворого режиму. Згодом суд дещо пом’якшив вирок вбивцям.

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована