П’ять секунд на дезінфекцію: на Вінниччині почали виробляти спеціальні рамки для медзакладів. ВІДЕО

imgonline-com-ua-resize-tto4n6bpqrx

 

На Барському машинобудівному заводі, що розташований у Вінницькій області, почали виробництво дезінфікуючих рамок, які розприскують засоби для знезараження. Першу таку рамку встановили у Барській районній лікарні.

Олександр Лотоцький, головний інженер ПРАТ “Барський машинобудівний завод”, розповів кореспонденту “Укрінформу”, що такі пристрої запустили у виробництво з огляду на потреби, які виникли під час епідемії коронавірусу.

Також відомо, що першу із 10 дезінфікуючих рамок для медичних установ Вінниччини встановили на вході до приміщення Барської центральної районної лікарні.

У повідомленні йдеться, що датчики рамки працюють 5 секунд. Цього вистачає, аби зреагувати на людину, яка проходить через рамку, і увімкнути розприскувач сертифікованого дезінфекційного засобу. Зазначається, що розпилювачі спрацьовують на рівні плечей та попереку.

У сюжеті  можна переглянути, як ця рамка працює.

Зі слів директора Барського машинобудівельного заводу Іллі Лука, таку ідею вони запозичили у колег із Шепетівки.

Крім того головний інженер Олександр Лотоцький розповів, що цей пристрій вони розробили буквально за кілька днів, і підприємство вже приймає замовлення на виготовлення. Вартість такого пристрою становить 14 тисяч гривень (у повній комплектації).

Довідка:

ПРАТ “Барський машинобудівний завод” спеціалізується на виробництві обладнання для харчової промисловості, опалювальних котлів різних типів, сміттєсортувальних станцій та промислових насосів.

imgonline-com-ua-resize-fzu5ftqfbzumglgx