П’яному водію, який ще й давав хабар патрульним, суд Вінниччини обрав найлояльніше покарання

e356c9648fc5bd91ca5fd08b8e590f6d_preview_w440_h290

Фахівці Бершадської місцевої прокуратури Вінницької області підтримали публічне обвинувачення у кримінальному провадженні стосовно 24-річного чоловіка. Підсудний «попався» в березні цього року патрульним, коли порушив правила дорожнього руху та був у стані алкогольного сп’яніння. Тоді, аби уникнути відповідальності, він спробував дати офіцерам хабар. В суді довели провину чоловіка та призначили йому вирок – штраф у розмірі 8 500 гривень.

Про це повідомляють в пресслужбі прокуратури Вінницької області.

Як йдеться в повідомленні, коли чоловіка зупинили патрульні, він, незважаючи на їх попередження про кримінальну відповідальність, чотири рази пропонував поліцейським грошові кошти за не складення щодо нього адміністративних матеріалів.

Зазначені обставини довели в суді. За результатами судового розгляду зазначену особу, визнано винною у вчиненні злочину, передбаченого ч. 1 ст. 369 КК України, та призначено покарання у вигляді штрафу розміром у 8 тис. 500 грн.

Довідка

Порушення, передбачені ч. 1 ст. 369 КК України, караються штрафом від п’ятисот до семисот п’ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (8 500 гривень – 12 750 гривень) або обмеженням волі на строк від двох до чотирьох років, або позбавленням волі на той самий строк.