П’яний соратник Тимошенко намагався уникнути відповідальності, прикриваючись депутатським посвідченням

orga

На Вінниччині депутат від ВО «Батьківщина» Степан Шимко, прикриваючись посвідченням, намагався уникнути відповідальності за водіння автомобілем у стані алкогольного сп’яніння.

Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив народний депутат від РПЛ Ігор Мосійчук.

 

«Вчора на Вінниччині патрульні поліцейські зупинили автомобіль з п’яним покидьком за кермом. Це п’яне бидло після зупинки вступило в бурхливий конфлікт з поліцейськими і, прикриваючись посвідченням депутата Вінницької обласної ради, намагався уникнути відповідальності. До честі, поліцейські не піддалися на тиск депутата і склали відповідний протокол», – написав парламентарій.

За його словами, «п’яною особою за кермом» виявився депутат Вінницької обласної ради від ВО «Батьківщина» Степан Шимко.

Степан Шимко

 

Мосійчук закликав своїх читачів максимально поширити повідомлення про інцидент, який стався з п’яним депутатом, щоби він не зміг уникнути відповідальності.

«Зробимо це п’яне бидло з депутатською «корочкою» відомим! П’яне бидло за кермом залишається п’яним бидлом в незалежності від посади, яку воно займає!», – наголосив він.

«Коли за кермо автомобіля сідає п’яний чиновник – це подвійний злочин! Він не просто стає потенційним вбивцею. Він сподівається уникнути відповідальності, прикрившись своєю «корочкою», – зазначив Мосійчук, додавши, що п’яний чиновник за кермом має нести максимальну відповідальність.

Мосійчук також наголосив, що Радикальна партія і надалі наполягатиме на невідкладному розгляді в українському парламенті законопроекту, співавтором якого є Олег Ляшко,  який передбачає пожиттєве позбавлення водійських прав для осіб, спійманих за кермом автомобіля в нетверезому стані.

Нагадаємо, лідер ВО «Батьківщина» Юлія Тимошенко не голосувала за законопроект про деокупацію Донбасу.

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована